Lightbox

Co je to Lightbox?

Lightbox je užitečný nástroj sloužící k ukládání a organizování vybraných fotografií. Vybrané fotografie můžete do lightboxu uložit, nemusíte stahovat náhledové fotografie nebo si zapisovat čísla fotografií. Můžete vytvářet více složek, do kterým můžete ukládat různé výběry fotografií. Složky si můžete podle svého pojmenovat. Obsah Lightboxu tvoří pouze náhledové snímky s ochranný překryvem (vodoznakem).

Nástroje a možnosti Lightboxu

Se složkami Vašeho lightboxu můžete dále pracovat. Složky s výběry můžete přejmenovat nebo smazat. Odkaz na vybranou složku lightboxu můžete odeslat zákazníkovi nebo kolegovi e-mailem, nebo můžete obsah lightboxu uložit do souboru PDF a dále odeslat. Náhledové fotografie uložené v lightboxu můžete jaké najednou stáhnout v komprimovaném ZIP souboru a tím ušetřit spoustu svého času.

Jak s Lightboxem pracovat?

Lightbox je možné zobrazit ve spodní části webových stránek v celé šíři okna prohlížeče. Výšku lightboxu se můžete také upravit pouhý tažením myši za horní zelenou čáru.
Jakmile si lightbox otevřete, zůstane zobrazený stále, ať se nacházíte kdekoliv na našich webových stánkách. Náhledové snímky můžete do lightboxu vložit přímo ze stránky malých náhledů nebo pak také ze stránky s velkým náhledem kliknutím na ikonu hvězdy.

Klientské podúčty

Pokud využijete našeho nástroje „Moji klienti“, můžete nahlédnout také do složek lightboxu Vašich podúčtů.

Lightbox Lightbox

2024 © Samphotostock, všechna práva vyhrazena