O nás

Provozovatelem databáze Samphotostock je fotobanka SAMphoto (www.samphoto.cz).
SAMphoto je česká fotobanka působící na trhu fotografií od roku 2001. Poskytujeme licence na použití fotografií pro tvůrce profesionální reklamy, vydavatele periodik, firemní reklamy a propagace. Fotografie od nás je možné najít ve všech oblastech propagace – na webových stránkách, jako součást firemních propagačních materiálů, v novinách a časopisech.

O fotobance Samphotostock

Fotobanka Samphotostock je mikrofotobanka, která obsahuje více než 125 milionů fotografií s licencí royalty free. O tomto typu licence najdete více informací na stránce Licence a FAQ. Fotobanka obsahuje ilustrační fotografie a vektorové ilustrace s širokým tématickým záběrem za mimořádně příznivé ceny. Prodej fotografií se uskutečňuje buď jednorázově (bez kreditů) nebo prostřednictvím kreditů, které si můžete předplatit a poté čerpat z celé databáze podle své aktuální okamžité potřeby. Podle velikosti fotografie, kterou si stáhnete, se z Vašeho uživatelského účtu odečte příslušné množství kreditů. Ceny jsou vždy uvedeny v detailu každé fotografie.

Co to znamená mikrofotobanka?

Pojem "mikrofotobanka" je také známý jako mikroplatební fotobanka. To, co definuje společnost jako mikrofotobanku je, že zdrojem fotografií je mnohem širší spektrum fotografů, než v případě tradičních foto agentur (přijímány jsou fotografie také od "amatérů" a fandů). Mikrofotobanky se také vyznačují tím, že prodávají své fotografie a vektorové ilustrace za velmi nízké ceny s royalty-free (RF) licencí.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Těšíme se na spolupráci s Vámi
Tým fotobanky Samphotostock

Lightbox Lightbox

2024 © Samphotostock, všechna práva vyhrazena